Okrągły stolik kawowy, kalendarz Majów 65cm

Okrągły stolik kawowy

Okrągły stolik kawowy wykonany z drewna dębowego i pełnego kształtownika stalowego. Ciężki, stabilny, solidnie wykonany. Optycznie to drobny subtelny mebel z okrągłym blatem, który wpisuje się w wystrój każdego wnętrza. Uniwersalny i podręczny. okrągły stolik kawowy często wykorzystywany jest jako stolik pomocniczy w małym pokoju lub dużym salonie. Niezwykły eksponat użytkowy przyciągający uwagę.

Wymiary:

Średnica blatu 65cm, wysokość 45cm.
Gatunek drewna - dąb 
Grubość blatu 36-40mm + 8mm szyba

Wyłącznie na zamówienie.
tel. 693 883 795 lub email: info@wyjatkowestoliki.pl

 

Mały okrągły stolik kawowy

Blaty stolików wykonane z litego drewna dębowego o grubości 36-40mm, zdobione wzorem kalendarza Majów.
Ręcznie wykończone, postarzane, wykonane na antyk. Blaty drewniane lakierowane, olejowane lub woskowane.
Całość zabezpieczona szybą o grubości 8mm.

Okragly stolik kawowy loft

Okragly stolik kawowy loft to charakterystyczny mebel w stylu minimalistycznym. Nogi wykonane z pełnego kształtownika 20x20mm. Ciężka i masywna - stabilna.
Nogi w prezentowanym wariancie są lakierowane proszkowo na kolor czarny, drobna struktura.
Dla klientów zainteresowanych naszą ofertą, możemy zaprojektować dowolną konstrukcję oraz w dowolny sposób ją wykończyć.

 

Wróć

Proponowane produkty

Niestety, nie odnaleziono żadnego produktu.

Stolik kawowy

Stolik kawowy to mebel wszechobecny. Występuje w przeróżnych wariantach i wielkościach. Przyjęło się, że stoliki o wysokości ok 35-45cm są stolikami kawowymi, bocznymi lub pomocniczymi. W naszej ofercie znajdują się stoliki kawowe, które możemy dowolnie modyfikować na życzenie naszych klientów. Wystarczy, że wybierzesz sobie jeden z kilku wzorów blatu lub zlecisz wykonanie indywidualne, wybierzesz odpowiednie dla siebie wymiary i sposób wykończenia. W ten wsłaśnie sposób powstają stoliki kawowe szyte na miarę. Stoliki kawowe w naszej ofercie możemy dopasować praktycznie do każdej aranżacji wnętrza. 

Mały stolik kawowy

Mały stolik kawowy obowiązkowo w każdym domu, salonie, biurze. Małe stoliki kawowe tworzymy z myślą o tych niewielkich jak równiez dużych przestrzeniach. Uniwersalne meble, ustawne, pomieszczą wszystko czego potrzebujesz w swoim pokoju dziennym. Mały stolik kawowy może być również wykorzystany jako stolik nocny, przy łóżku w sypialni.
Oszczędne w formie lub bardzo dekoracyjne, moga być świetną dekoracja pokoju dziennego, salonu lub biura.
Stoliki projektowane dosłownie od podstaw po sam blat. Dajemy możliwość wykonania wymarzonego mebla.

Stolik kawowy loft

Stolik kawowy loft, mebel na metalowych nogach z blatem drewnianym lub szklanym, wpisujący sie w konwencję wnętrz loftowych, industrialnych. Wybierając stolik kawowy w stylu loftowym wybieramy często minimalistyczną, prosta formę, na czarnych metalowych nogach. W naszej ofercie znajdują się stoliki kawowe loft o wielu róznych sposobach wykończenia.
Staramy się zbliżać charakterem stolików kawowych loft to klimatu postindustrialnego. W naszych realizacjach używamy często surowej stali, szczotkowanej lub szlifowanej, efektu mosiądzu postarzonego lub polerowanej miedzi - materiałów wszechomecnych w przemyśle. Zwieńczeniem stolika kawowego loft jest blat czesto wykonany ze starego drewna. W naszym wykonaniu, pozwalamy sobie na dodatkowe ozdobienie blatu wyrafinowanymi wzorami, takimi jak kalendarz Azteków, drzewo życia, wzorami gotyckimi itd. Powstaje niesamowite połaczenie artystyczne.

Stolik kawowy okrągły

Stoliki kawowe okrągłe, w najmodniejszej formie, wykonane są w mistrzowskim stylu. Okrągły blat stolika z litego drewna dębowego, zdobiony dowolnym wzorem projektowanym indywidualnie. Stalowe nogi na bazie krzyża lub kwadratu ze stali satynowanej lub malowanej na dowolny kolor. Stoliki kawowe okrągłe, loftowe swą popularność zawdzięczają niewielkim wymiarom, prostej formie i wyjątkowym zdobieniom - dzięki temu wpisują się w charakter praktycznie każdego miejsca. Czy jest to firmowe biuro, małe mieszkanie czy duży salon - stolik kawowy okrągły w naszym niepowtarzalnym stylu, zawsze znajdzie swoje miejsce i będzie się w nim prezentował wyjątkowo spektakularnie.

Stolik kawowy okrągły