Ława do salonu

Ława do salonu to mebel który, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Ława znajdzie swoje miejsce praktycznie w każdym wnętrzu. Industrialne meble cechuje prosta i ponadczasowa forma, funkcjonalność oraz materiały post industrialne - najczęściej metalowe prefabrykaty oraz drewno, beton, lastryko, szkło itp. Stół z drewna i najlepiej w prostych, geometrycznych formach będzie znakomitym uzupełnieniem salonu, jadalni lub biura. Minimalistyczna forma ławy do salonu podkreślona przeważnie czarną konstrukcją metalową doda szyku i charakteru każdemu wnętrzu. Metal to materiał, który przewodzi całemu stylowi industrialnemu. Zimny, często surowy i drapany, kontrastuje z ciepłem drewnianego blatu. Ławy do salonu, to bardzo praktyczne i uniwersalne meble ale też unikatowe i często w wydaniu premium - luksusowym. Dbamy o to by każdy stolik był indywidualnym i wyjątkowym dziełem sztuki. To ławy inne niż wszystkie.

Ława kawowa

Ława kawowa w naszym wydaniu, to meble obok których nie można przejść obojętnie. Zdecydowaliśmy się obrać kierunek jakiego nie obrał jeszcze nikt kto zajmuje się produkcją stolików loftowych czy ław kawowych. Do produkcji wykorzystujemy oczywiście metal i drewno.
Chcieliśmy aby nasze ławy kawowe były nad wyraz wyjątkowe dlatego postanowiliśmy wprowadzić odrobinę "historii". Tak powstał mebel zdobiony misternym kalendarzem Majów, hiszpańską mozaiką, marokańskimi kaflami tradycyjnymi, drzewem życia, a nawet rozetą z katedry Notre Damme. Każdy model ławy kawowej w różnych konfiguracjach.
Mała ława kawowa loft z blatem kwadratowym, z blatem okrągłym, z blatem prostokątnym, z półką drewnianą lub szklaną itd. Każdemu stolikowi poświęcamy maksimum uwagi podczas prac wykończeniowch. Tak powstają meble o wyjątkowym, nietuzinkowym wyglądzie i niepowtarzalnym stylu.

Ława loft

Ława loft to w pełni funkcjonalny stół projektowany i wykonany na wymiar.
Stworzyliśmy wiele indywidualnych projektów ław w stylu loft, które można z łatwością dopasować do wystroju każdego wnętrza.
Dlaczego ławy loftowe? Ławy loft to tak naprawdę meble zbudowane z materiałów industrialnych, ze stali, drewna itp.
Masywne metalowe nogi lub lekkie konstrukcje możemy przygotować dla Państwa w każdej formie i wielu wariantach wykończenia - czarne, satynowane, polerowane, miedziane, mosiężne i w dowolnym kolorze wybranym przez klienta.
W naszych ławach loft najważniejszy jest blat, dlatego poza starannym wykończeniem kolorystycznym, drewno jest w odpowiedni sposób zabezpieczane lakierami ekologicznymi lub olejami i woskami. Ławy loft w wydaniu Wyjątkowych Stolików to meble idealne dla osób, które chcą zaznaczyć wyjątkowy charakter swojego miejsca.