Stolik kawowy kwadratowy

Stolik kawowy kwadratowy to mebel uniwersalny, który znajdzie swoje miejsce w każdej aranżowanej przestrzeni.
Dzięki takiej prostej i uniwersalnej formie, stworzysz rewelacyjne i przede wszystkim wygodne aranżacje domowego wnętrza. Stoliki tego typu są bardzo ustawne. W zależności od wielkości, znakomicie odnajdują się w dużych mieszkaniach, małych mieszkaniach, biurach i recepcjach. 

 

Zobacz wszystkie modele stolików

 

Stolik kawowy kwadratowy drewniany

Łacząc kilka stolików kwadratowych drewnianych ze sobą, możemy uzyskać niepowtarzalne kompozycje meblowe jak również wizualne. Stoliki posiadają przepięknie rzeźbione blaty drewniane. Stoliki kawowe kwadratowe dębowe jako mniejsze meble, mogą być wykorzystane jako stoliki nocne lub pomocnicze. Świetnie odnajdą się w odważnych stylizacjach loftowych i industrialnych gdzie potrzebna jest minimalizm i ostra linia.

Zalety kwadratowych stolików:
- nowoczesna stylistyka,
- prosta i uniwersalna forma,
- funkcjonalność i wszechstronność,

Kwadratowy stolik kawowy to idealnie miejsce na elementy dekoracyjne jak również rośliny czy oświetlenie.

Stolik kawowy kwadratowy z półką

Stolik kawowy kwadratowy z półką to idealne połaczenie. Stolik z półką daje dodatkowe możliwości przechowywania drobnych przedmiotów pod blatem głównym. Stolik kawowy z półką jest centralnym elementem każdego układu mebli w salonie i tworzy idealne miejsce do rozrywki. Idealnie nadaje się na ozdobne tace do serwowania, a nawet gry planszowe na wieczorne gry z przyjaciółmi i rodziną. Wydobądź więcej ze swojej przestrzeni, wybierając odpowiedni kształt w oparciu o układ siedzeń i wielkość pokoju. Okrągłe stoły można łatwo przesuwać, a kwadratowe stoły dobrze komponują się z sekcjami. Pozbądź się bałaganu i schowaj czasopisma, książki i niezbędne rzeczy dzięki stolikom kawowym do przechowywania.

W zależności od wystroju Twojej przestrzeni możesz wybierać spośród różnych stylów, takich jak nowoczesny, tradycyjny, rustykalny i nie tylko. W Target na pewno znajdziesz stolik kawowy, który pasuje do Twojej przestrzeni i stylu życia.

Stolik kawowy kwadratowy