Przykładowe stoliki kawowe

Stół na wymiar

Dostosuj projekt stłu do swoich potrzeb

Stół na wymiar to rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać idealnie dopasowany mebel do swoich potrzeb. Projektujemy i wykonujemy stoły drewniane, stoliki kawowe oraz ławy do salonu - projekty wykonujemy na specjalne zamówienie. Możesz wybrać jeden z naszych istniejących projektów stolików do dalszej modyfikacji, lub przesłać do nas wytyczne do wykonania całkowicie indywidualnego projektu. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji i kilka przykładowych konstrukcji stołów. To wszystko pomoże w ustaleniu ostatecznego wyglądu mebla. Wykonanie stolika kawowego na wymiar pozwoli na dopasowanie go do wystroju i wielkości wnętrza.

Parametry jakie są dla nas ważne to: rodzaj zdobienia blatu, wysokość całkowita stolika, szerokość / głębokość, z półką czy bez, konstrukcja stolika (nogi), kolorystyka.

Przykładowy projekt stolika

Zamówienia na wykonanie stolików na wymiar przyjmujemy za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, lub bezpośrednio na nasz adres email: info@wyjatkowestoliki.pl
Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia projektu. Tel.: 693 883 795
Do wykonania projektów przyjmujemy wszelkie możliwe materiały pomocnicze w postaci plików graficznych.
Zapraszamy do współpracy.

Wybierz wzór stolika

Wzory wykonujemy również na indywidualne zamówienie.
Zamawiając indywidualny projekt stolika czy innego mebla, macie Państwo pewność, że będzie on wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Koszt wykonania wzoru oraz jego termin wykonania ustalamy z klientami. Czas wykonania projektu oraz jego cena zależy od stopnia złożoności. Może to być płaski wzór grawerowany jak również płaskorzeźba. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wybierz odpowiednią wysokość stołu

Wysokość stolika kawowego

Optymalnie między 30 a 50cm. Wysokość zazwyczaj dobierana do wysokości siedzenia kanapy.

Wysokość ławy do salonu

Optymalnie między 40 a 55cm. 
Dobierając wysokość kierujemy się możliwościami użytkowymi ławy.

Wysokość stołu drewnianego

Optymalnie między 70 a 80cm.
Dobierając wysokość stołu kierujemy się wysokością siedzeń / krzeseł.

We wszystkich trzech przypadkach, długość oraz głębokość są praktycznie dowolne, realizowane na życzenie klienta

Wybierz nogi stołu

Warianty konstrukcji stolików

Nogi wykonywane są z trzech podstawowych materiałów: stal czarna (tradycyjna), stal nierdzewna i mosiądz. Konstrukcja stolików może być wykonana w dowolnym rozmiarze, oraz dowolnej grubości stali. Realizujemy projekty własne oraz powierzone przez klienta.

Masz własny pomysł na stolik?

Masz własny pomysł na stolik kawowy, ławę do salonu lub inny mebel? My go dla Ciebie wykonamy.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podczas rozmowy ustalimy szczegóły realizacji.
W wiadomości prosimy załączyć rysunki lub fotografie, które mogą być inspiracja do stworzenia nowego, unikatowego mebla.

email: info@wyjatkowestoliki.pl lub +48 693 883 795

Naszą specjalnością są wyjątkowe, oryginalne stoliki kawowe oraz ławy na wymiar.
Na zlecenie wykonujemy również inne niepowtarzalne meble takie jak: konsole, biurka, toaletki itp.
Meble wykonujemy w dowolnych wymiarach i wybarwieniu drewna.

Ława do salonu na zamówienie

Ława to mebel bardzo szczególny, jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego domu. Wokół ławy skupia się nasze codzienne życie związane z odpoczynkiem, przyjmowaniem gości, itp. Meble tworzone na zamówienie w takiej formie muszą być dostosowane do naszych potrzeb jak również do całego wystroju wnętrza, pokoju dziennego, salou, lub firmowego biura. Poza aspektem wizualnym, który jest oczywiście dla nas bardzo ważny, ława musi być wygodna i funkcjonalna. Wysokość mebla jak również jej ogólne wymiary powinny być dobrane w taki sposób by ułatwiały nam codzienne życie. Nasze ławy projektowane są pod konkretne zamówienia. To znaczy że macie Państwo kontrolę praktycznie nad każdym parametrem mebla. Czy mebel ma posiadać półkę, jakiej wielkości i w którym miejscu. Czy ława ma być wysokości stolika kawowego czy stołu jadalnego itd. Zamówiona ława, prawidłowo zaprojektowana i solidnie wykonana posłuży długie lata, a na tym nam najbardziej zależy - na zadowoleniu naszych klientów.

Stolik kawowy Loft - Industrialny na wymiar

Stolik kawowy to wielofunkcyjny i wielozadaniowy mebel, który powinien zaistnieć w każdym domu lub firmie. W ofercie "Wyjątkowych Stolików" znajdziesz designerskie stoliki kawowe loftowe, jak również małe stoliki pomocnicze, w ciekawym i niepowtarzalnym stylu. Jeśli żaden z gotowych modeli nie spełnia twoich kryteriów, możesz zamówić indywidualny projekt stolika. Stolik kawowy wykonany na wymiar, gwarantuje pełną możliwość dostosowania mebla do swoich potrzeb jak również wystroju wnętrza, dostosowania konstrukcji, doboru materiałów, wyboru sposobu wykończenia, możliwość zaprojektowania indywidualnego zdobienia (wzoru) itd. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - ten stolik będzie wykonany specjalnie dla Ciebie.

Zalety wykonania mebli na wymiar 

Podczas wykonywania mebla na wymiar, mamy możliwość dopasowania ich pod konkretne wymiary, predyspozycje, pod konkretne wnętrze. Każdy element powstającego projektu stolika możemy wykonać z indywidualnie dobranych materiałów Nogi stolika z dowolnego przekroju profili stalowych, mosiężnych lub drewnianych, wykończone w dowolny sposób. Blaty z różnych gatunków drewna, wykończone lakierem, olejem lub woskiem. Na każdym etapie wykonania, pozostajemy do dyspozycji i służymy radą oraz doświadczeniem. wykonywanie mebli na wymiar to też możliwość dopasowania stolika kawowego lub ławy do istniejącego już kompletu mebli.