Kilka przykładowych stolików rzeźbionych ze wzorem marokańskim i azteckim
Wyjątkowestoliki_logo

Wyjątkowe stoliki

Projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne stoliki kawowe, ławy i stoły.

Jesteśmy niewielką pracownią artystyczną, manufakturą, ukierunkowaną na tworzenie głownie mebli pod tytułem "Stół".
Projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne ławy, stoły i stoliki kawowe — meble z charakterem. Styl, jakim się głównie kierujemy to loftowy-industrialny. To on przeważa w naszych projektach. Fascynujące połączenie zimnej i surowej stali z ciepłym strukturalnym drewnem. Dopełnieniem są indywidualnie projektowane, rzeźbione blaty — to nasz znak rozpoznawczy. Pięknie zdobione blaty sprawiają, że nasze stoły są nad wyraz wyjątkowe.

Stoły loft, industrialne?

Styl loftowy wybraliśmy, gdyż jest on bardzo charakterystyczny i pomijając modę i jej okresowość, ten styl pozostanie z nami na długie lata. Styl loftowy to minimalizm i surowy charakter często podkreślony czarną kreską. Meble loftowe-industrialne są dla osób, które chcą wyrazić siebie, wyrazić swój charakter, swoje upodobania. Chcą ogłosić światu, że są osobami wyjątkowymi i nietuzinkowymi, lubią design i ponadczasowość.
Naszym zamysłem było stworzenie mebli, stołów, które mają w sobie opowieść — jak widoczki ukryte pod szkłem. Każdy projektowany stolik może mieć swoją własną opowieść — wszystko zależy od naszych klientów. Najważniejszy jest efekt końcowy — efekt wow!

Ławy drewniane, stoły i stoliki kawowe

Lubimy duże drewniane ławy, lubimy małe stoliki kawowe — są one częścią naszej codzienności, a skoro już są i mamy wpływ na to, jak mogą wyglądać, zróbmy stół, przedmiot niepowtarzalny, wyjątkowy, unikatowy i ORYGINALNY! Taki, którego nie kupimy w żadnej sieciówce! Taki, którego nie będzie miał żaden sąsiad! Projektujemy i wykonujemy głównie stoły, stoliki kawowe oraz ławy. U nas nie ma dwóch takich samych stolików! Każdy mebel to zupełnie indywidualne podejście. To historia, której zakończenie zawsze jest inne, zawsze wspaniałe.
Teraz kiedy już wiesz, gdzie możesz zamówić swój wymarzony stolik kawowy — napisz do nas, zadzwoń, pogadaj ;)

Napisali o nas

https://homemag.eu