Kilka przykładowych stolików rzeźbionych ze wzorem marokańskim i azteckim
Wyjątkowestoliki_logo

Wyjątkowe stoliki

Projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne stoliki kawowe, ławy i stoły.

Specjalizujemy się w wykonywaniu na zamówienie mebli i dekoracji w stylu loftowym. Oferujemy unikalne i indywidualnie zaprojektowane drzwi przesuwne oraz dekoracje ścienne i stojące na biurko lub konsolę. Nasze kolekcje obejmują także konsole industrialne, biurka, stoliki kawowe i ławy do salonu, wszystkie wykonane z dbałością o szczegóły i noszące piętno sztuki.

Styl loftowy, który wybraliśmy, to minimalizm i surowy charakter, często podkreślony czarną kreską. Meble loftowe-industrialne są idealne dla osób, które chcą wyrazić siebie, swoje upodobania i charakter. Naszym celem jest tworzenie mebli i dekoracji, które nie tylko są praktyczne, ale również mają w sobie opowieść i są wyjątkowe. Każdy projektowany przez nas stolik może mieć swoją własną historię, a efekt końcowy ma być zawsze wow!

Jeśli szukasz mebli i dekoracji w stylu loftowym, które będą wyjątkowe i niepowtarzalne, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi stworzyć dla Ciebie meble i dekoracje, które będą odzwierciedlać Twoją indywidualność i gust.

Stoły loft, industrialne?

Styl loftowy wybraliśmy, gdyż jest on bardzo charakterystyczny i pomijając modę i jej okresowość, ten styl pozostanie z nami na długie lata. Styl loftowy to minimalizm i surowy charakter często podkreślony czarną kreską. Meble loftowe-industrialne są dla osób, które chcą wyrazić siebie, wyrazić swój charakter, swoje upodobania. Chcą ogłosić światu, że są osobami wyjątkowymi i nietuzinkowymi, lubią design i ponadczasowość.
Naszym zamysłem było stworzenie mebli, stołów, które mają w sobie opowieść — jak widoczki ukryte pod szkłem. Każdy projektowany stolik może mieć swoją własną opowieść — wszystko zależy od naszych klientów. Najważniejszy jest efekt końcowy — efekt wow!

Ławy drewniane, stoły i stoliki kawowe

Lubimy duże drewniane ławy, lubimy małe stoliki kawowe — są one częścią naszej codzienności, a skoro już są i mamy wpływ na to, jak mogą wyglądać, zróbmy stół, przedmiot niepowtarzalny, wyjątkowy, unikatowy i ORYGINALNY! Taki, którego nie kupimy w żadnej sieciówce! Taki, którego nie będzie miał żaden sąsiad! Projektujemy i wykonujemy głównie stoły, stoliki kawowe oraz ławy. U nas nie ma dwóch takich samych stolików! Każdy mebel to zupełnie indywidualne podejście. To historia, której zakończenie zawsze jest inne, zawsze wspaniałe.
Teraz kiedy już wiesz, gdzie możesz zamówić swój wymarzony stolik kawowy — napisz do nas, zadzwoń, pogadaj ;)

Napisali o nas

https://homemag.eu