Kilka przykładowych stolików rzeźbionych ze wzorem marokańskim i azteckim
Wyjątkowestoliki_logo

Wyjątkowe stoliki

Projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne stoliki kawowe, ławy i stoły.

Jesteśmy niewielką pracownią artystyczną, ukierunkowaną na tworzenie stolików.
Projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne ławy, stoły i stoliki kawowe — meble z charakterem. Styl, jakim się głównie kierujemy to loftowy-industrialny. To on przeważa w naszych projektach. Fascynujące połączenie zimnej i surowej stali z ciepłym strukturalnym drewnem. Dopełnieniem są indywidualnie projektowane, rzeźbione blaty — to nasz znak rozpoznawczy. Pięknie zdobione blaty sprawiają, że nasze stoły są nad wyraz wyjątkowe.

Dlaczego wybraliśmy styl Loftowy?

Styl loftowy wybraliśmy, gdyż jest on bardzo charakterystyczny i pomijając modę i jej okresowość, ten styl pozostanie z nami na długie lata. Styl loftowy to minimalizm i surowy charakter często podkreślony czarną kreską. Meble loftowe-industrialne są dla osób, które chcą wyrazić siebie, wyrazić swój charakter, swoje upodobania. Chcą ogłosić światu, że są osobami wyjątkowymi i nietuzinkowymi, lubią design i ponadczasowość.
Naszym zamysłem było stworzenie mebli, które mają w sobie opowieść — jak widoczki ukryte pod szkłem. Każdy projektowany stolik może mieć swoją własną opowieść — wszystko zależy od naszych klientów. Najważniejszy jest efekt końcowy — efekt wow!

Ławy, stoły i stoliki kawowe

Lubimy ławy, lubimy stoliki — są one częścią naszej codzienności, a skoro już są i mamy wpływ na to, jak mogą wyglądać, zróbmy stolik niepowtarzalny, wyjątkowy, unikatowy i ORYGINALNY! Taki, którego nie kupimy w żadnej sieciówce! Taki, którego nie będzie miał żaden sąsiad!Projektujemy i wykonujemy głównie stoły, stoliki kawowe oraz ławy. U nas nie ma dwóch takich samych stolików! Każdy mebel to zupełnie indywidualne podejście.
Teraz kiedy już wiesz, gdzie możesz zamówić swój wymarzony stolik kawowy — napisz do nas.

Napisali o nas

https://homemag.eu