Drzwi przesuwne loft - AZTEC 80x200

7800 PLN
7600 PLN
Drzwi przesuwne loft w konwencji wyjątkowych stolików. W naszej ofercie drzwi przesuwne loftowe wykonane z litego drewna, rzeźbionego. Drzwi wykonujemy tylko i wyłacznie na zamówienie pod wskazany otwór drzwiowy. Drzwi przesuwne loft przeznaczone są do montażu na prowadnicahc loftowych do udźwigu 130-200kg. Drzwi wykonujemy w 2 wariantach: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe Drzwi mogą być pokrywe wzorem w całości, wybiórczo lub na zasadzie modułowej, gdzie każdy z elementów płaskorzeźby możemy wykonać osobno, przeplatając go np.: ze szkłem dekoracyjnym lub witrażowym, metalami kolorowymi, kamieniem itd. To daje projektantom praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji.

Drzwi do innego świata. Spraw by twoje wnętrza stały się wyjątkowe.
Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wróć

Proponowane produkty

Niestety, nie odnaleziono żadnego produktu.

Ekskluzywne rzeźbione drzwi przesuwne w stylu LOFT.

Nasze meble to połączenie naturalnego drewna oraz surowej i ciężkiej stali.
Podstawą, stelażem jest solidna konstrukcja na której spoczywa masywny blat dębowy.
Konstrukcje wykonujemy z tradycyjnej czarnej stali lub stali nierdzewnej poddawanej takim zabiegom jak szczotkowanie, szlifowanie, drapanie, oksydowanie oraz lakierowanie proszkowe.
Łączymy najlepsze materiały ze starannym wykonaniem. W ten sposób powstają meble o charakterze loftowym jak również nowoczesnym. Nasze stoły i stoliki to prawdziwie ekskluzywne wyroby.
Meble nasze powstają w małych seriach i są niepowtarzalne. Nie ma dwóch takich samych stolików. Każdy klient może zadecydować o wielu aspektach wykończenia. W ten sposób powstają wyjątkowe stoliki szyte na miarę.

Naturalne i ciepłe dębowe drewno oraz zimna i surowa stal - materiały, które przeważają w naszych meblach.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.