Drzewo życia na ścianę 65cm

Płaskorzeźba drewniana

Średnica - 65cm
Grubość - 3,6-4cm
Materiał - dąb (drewno lite)
Waga - ok 8kg
Kolor - naturalny, dowolne wykończenie na życzenie.

Symbolika drzewa życia

Wszystko w życiu jest połączone

Symbol Drzewa Życia jest powszechnie przedstawiany jako duże drzewo z korzeniami sięgającymi do wnętrza ziemi i gałęziami, które rozciągają się na zewnątrz do nieba. To reprezentuje połączoną naturę wszystkich rzeczy we wszechświecie; wieczne połączenie sfery fizycznej, w której jesteśmy zakorzenieni, i sfery duchowej, do której sięgamy. Drzewo Życia służy jako przypomnienie naszego uniwersalnego połączenia z Matką Ziemią i naszej zależności od niej, aby rosnąć i rozkwitać.

Symbol rozwoju osobistego, siły i piękna zaklęte w drzewie życia

Symbol Drzewa Życia reprezentuje nasz rozwój osobisty, wyjątkowość i indywidualne piękno. Tak jak gałęzie drzewa wzmacniają się i wznoszą w górę. My również stajemy się silniejsi, dążąc do większej wiedzy, mądrości i nowych doświadczeń, gdy przechodzimy przez życie. Wszystkie drzewa zaczynają życie w ten sam sposób, jednak wraz z wiekiem przetrwają siły natury i rozwijają się na swój własny, niepowtarzalny i piękny sposób.

Wróć

Proponowane produkty

Niestety, nie odnaleziono żadnego produktu.

Płaskorzeźba drewniana na ścianę

Płaskorzeźba drewniana na ścianę to jeden z wielu elementów dekoracyjnych, który znajduje się w ofercie Wyjątkowych Stolików. Przewagą płaskorzeźb ściennych z drewna nad fotografiami lub obrazami jest ich struktura oraz możliwości odpowiedniego oświetlenia. To właśnie światło wydobywa całe piękno z form przestrzennych nadając im trójwymiarowy kształt. Nasze płaskorzeźby wykonywane są z drewna, czyli materiału naturalnego - co jest ich całkowitym atutem. Płaskorzeźby drewniane są unikatowe i niepowtarzalne. Tworzą niesamowity klimat we wnętrzu, ocieplają je. Każda płaskorzeźba z drewna wykonywana jest indywidualnie na życzenie klienta. Daje to możliwość wykonania elementu dekoracyjnego w pożądanych wielkościach, formach, kolorach oraz kształtach. W naszej ofercie znajdują się płaskorzeźby tematyczne jak również płaskorzeźby całkowicie abstrakcyjne, pasujące do wnętrz nowoczesnych - każdy znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne to nie tylko obrazy czy fotografie, to również płaskorzeźby. Projektujemy i wykonujemy przestrzenne obrazy, które świetnie spełniają swoją rolę jako dekoracje ścienne. Każdy detal wykonujemy w oparciu o dostarczone projekty, jak również projektujemy samodzielnie. W naszej kolekcji znajdują się przestrzenne obrazy z drewna, przedstawiające znane na całym świecie artefakty, symbole religijne, symbole ochronne, ezoteryczne, elementy architektoniczne, historyczne itp. Dekoracje ścienne są ważne w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. To one budują klimat wnętrza, dokładnie tak jak scenografie i rekwizyty na scenie teatru.
Drewno z jakiego wykonujemy nasze projekty jest niepowtarzalne, nie ma szans na to aby powstały dokładnie dwie takie same prace. Każda dekoracja wykonywana jest i wykańczana indywidualnie. Drewno znakomicie nadaje się do wykonywania detali do dekorowania ścian.