Drzewo życia symbol, dekoracja na ścianę 65cm

Drzewo życia symbol, drewnianyn dekoracja na ścianę

Średnica - 65cm
Grubość - 3,6-4cm
Materiał - dąb (drewno lite)
Waga - ok 8kg
Kolor - naturalny, dowolne wykończenie na życzenie.

Drzewo życia symbol

Drzewo życia jest symbolem łączącym niebo i ziemię. W swojej koronie posiada gałęzie, które symbolizują ludzi, a w swoich korzeniach ma ukryte tajemnice i mądrość. Drzewo to ma także bogate korzenie, które symbolizują przodków i historię.

W różnych kulturach drzewo życia ma różne nazwy, na przykład Yggdrasil w mitologii nordyckiej, Bodhi w buddyzmie, czy Kabbalah w judaizmie. W każdej z tych kultur drzewo to symbolizuje wiedzę, mądrość, życie i rozwój.

W symbolice chrześcijańskiej drzewo życia symbolizuje wieczne życie, a także zbawienie i łaskę Bożą. W judaizmie natomiast drzewo to jest związane z Kabałą, mistyczną nauką żydowską, a także z drzewem Dobrej i Złej Woli.

W kontekście ezoterycznym drzewo życia jest uważane za symbol duchowej wiedzy i duchowego rozwoju. W niektórych tradycjach ezoterycznych drzewo to jest traktowane jako system filozoficzny, który opisuje strukturę wszechświata i ludzkiej duszy.

W dzisiejszych czasach drzewo życia jest często używane jako motyw w sztuce, biżuterii, tatuażach i innych formach sztuki. Jest to symbol, który przyciąga uwagę i ma pozytywne skojarzenia z życiem, mądrością i siłą.

Podsumowując, drzewo życia to symbol, który ma wiele znaczeń i odnosi się do różnych aspektów życia. Jest to symbol, który jest szanowany i uważany za duchową ikonę w wielu kulturach na całym świecie.

 
 

Wróć

Podobne projekty

Niestety, nie odnaleziono żadnego produktu.