dekoracje na ścianę to płaskorzeźby, drewniane panele 3D, ozdobne obrazy przestrzenne, mandale itd. 
W naszej ofercie znajduja się elementy dekoracyjne wykonane z litego drewna (głównie dąb).
Wykonujemy kalendarze Majów, magiczne runy, mandale do medytacji i wiele innych.
Jeśli poszukujesz wyjątkowej dekoracji na ścianę to jesteś w odpowiednim miejscu. Większość dekoracji wykonujemy na zamówienie. To daje Ci możliwość wykonania czegoś wyjątkowego - dekoracji tylko dla Ciebie. 

Płaskorzeźba drewniana na ścianę

Płaskorzeźba drewniana na ścianę to jeden z wielu elementów dekoracyjnych, który znajduje się w ofercie Wyjątkowych Stolików. Przewagą płaskorzeźb ściennych z drewna nad fotografiami lub obrazami jest ich struktura oraz możliwości odpowiedniego oświetlenia. To właśnie światło wydobywa całe piękno z form przestrzennych nadając im trójwymiarowy kształt. Nasze płaskorzeźby wykonywane są z drewna, czyli materiału naturalnego - co jest ich całkowitym atutem. Płaskorzeźby drewniane są unikatowe i niepowtarzalne. Tworzą niesamowity klimat we wnętrzu, ocieplają je. Każda płaskorzeźba z drewna wykonywana jest indywidualnie na życzenie klienta. Daje to możliwość wykonania elementu dekoracyjnego w pożądanych wielkościach, formach, kolorach oraz kształtach. W naszej ofercie znajdują się płaskorzeźby tematyczne jak również płaskorzeźby całkowicie abstrakcyjne, pasujące do wnętrz nowoczesnych - każdy znajdzie coś dla siebie.

Modne dekoracje na ścianę

Modne dekoracje na ścianę to takie, które odporne są na przemijający czas i zawsze są aktualne - ponadczasowe.
Ponadczasowym materiałem jest drewno. To ono sprawia, że dekoracje wykonane z litego drewna są zawsze modne i poszukiwane. 

Drewniane dekoracje na ścianę

wooden mayan calendar, piedra del sol, sun stone

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne to nie tylko obrazy czy fotografie, to również płaskorzeźby. Projektujemy i wykonujemy przestrzenne obrazy, które świetnie spełniają swoją rolę jako dekoracje ścienne. Każdy detal wykonujemy w oparciu o dostarczone projekty, jak również projektujemy samodzielnie. W naszej kolekcji znajdują się przestrzenne obrazy z drewna, przedstawiające znane na całym świecie artefakty, symbole religijne, symbole ochronne, ezoteryczne, elementy architektoniczne, historyczne itp. Dekoracje ścienne są ważne w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. To one budują klimat wnętrza, dokładnie tak jak scenografie i rekwizyty na scenie teatru.
Drewno z jakiego wykonujemy nasze projekty jest niepowtarzalne, nie ma szans na to aby powstały dokładnie dwie takie same prace. Każda dekoracja wykonywana jest i wykańczana indywidualnie. Drewno znakomicie nadaje się do wykonywania detali do dekorowania ścian.